Kāpēc VS - SPORT? Vienkārša preces atgriešana Tehniskā apkalpošana Ātra piegāde Bezmaksas piegāde Ērta apmaksa VAT
-50% MIGHTY OLIMPISKIE URETĀNA DISKI 2 x 1.25-25 kg MIGHTY OLIMPISKIE URETĀNA DISKI 2 x 1.25-25 kg Skatīt lielāku

MIGHTY OLIMPISKIE URETĀNA DISKI 2 x 1.25-25 kg

Mighty svaru diski ir pārklāti ar uretānu, kas palīdz samazināt bojājumus, kas tiek radīti grīdai un švīkas uz sienas un statīviem. Ir divi satveršanas rokturi, kas izvietoti pa vienam katrā pusē, atvieglojot uzlikšanu un noņemšanu no svaru stieņiem jūsu treniņu laikā. 

MIGHTY

1-3 darba dienas


Daudzums

Items left:4

85,00 Eur

Atlaide 50%

170,00 Eur

PIRKT

Šis produkts attiecas uz:
Ir noliktavā Ir noliktavā

MIGHTY OLIMPISKIE URETĀNA DISKI 2 x 1.25-25 kg


CIETS NERŪSĒJOŠĀ TĒRAUDA MATERIĀLS

Mighty uretāna svaru diski ir veidotas no nerūsējošā tērauda, tādejādi iegūstam labi balansētas un precīza svara diskus, kā arī tas nodrošīna, ka diski neplaisās, neplīsīs vai neatskrūvēsies, jo nav savienojumi.

DIMANTA SATVĒRIENA TEHNOLOĢIJA

Svaru disku malas ir pārklātas ar Dimantu textūras tehnoloģiju, kas nodrošina labāku satvērienu. Diska celšana un uzlikšanas uz svara stieņa ir vieglāka.

FUNKCIONĀLĀS LIETAS

Iestrādātais Mighty logo un svara apzīmējums, ne tikai ir dizaina elements, bet garantē arī izturību, ka uzraksti nenodils.  Divi rokturi un noapaļotas satvērienu vietas, svaru diski neiestrēgs uz svaru stieņa, šie uzlabojumi padara visu procesu daudz vieglāku un patīkamāku. 

URETĀNA PĀRKLĀJUMS

Uretāns ir UV staru, karstumu un nodilumu izturīgs, un nav nekādas specifiskas smakas. Tas neplaisā un nenoberžas. Izturīgais poliuretāns  ir divreiz izturīgāks par gumīju, un visu laiku izskatās kā jauns, kalpo daudz ilgāk. 

PATENTĒTS DIZAINS

Patentētais funkcionālais dizains nodrošina maksimālu izturību, vieglu lietošanu un rada pieradumu pie ērtajām hantelēm. Mēs pozicionējam sevi, kā kompāniju, kas vēlas sporta zālēm sniegt labāko aprīkojumu, par pieņemamām izmaksām. Produkts ir radīts ir ES un patentēts Internacionāllajā pētniecības centrā. Pārbaudīts pie lielas slodzes, izgatavotas, lai izturētu profesionālai lietošanai sporta zālēs u.c.

Pastaba. Nuro


APMAKSA UN PIEGĀDE

  • 1. Piegādes veidi:
    Piegāde ar DPD kurjeru Piegāde ar TNT kurjeru Preces saņemšana VS-SPORT veikalā Piegāde uz Omniva pakomātu
  • 2. Apmaksas metodes:
    Apmaksa skaidrā naudā Apmaksa SEB Bankā Apmaksa DNB Bankā Apmaksa SWEDBANK Apmaksa MAXIMA veikalos Apmaksa ar PayPal Apmaksa ar priekšapmaksas rēķinu Apmaksa SVING Apmaksa ar Paysera
  • 3. Piegādes laiks: Preču piegāde 1-3 darba dienu laikā
  • 4. Vienkārša preču atgriešana 14 darba dienu laikā, izņemot gadījumus, kuri ir minēti Atgriešanas nosacījumos.
  • 5. Neatradāt atbildi uz savu jautājumu? Zvaniet mums +370 46 342400 vai sūtiet e-pastu: info@vs-sport.lt.