Kāpēc VS - SPORT? Vienkārša preces atgriešana Tehniskā apkalpošana Ātra piegāde Bezmaksas piegāde Ērta apmaksa VAT

VELOTRENAŽIERIS SPORTSART C535U

SportsArt C535u ir perfekti piemērots mājas lietošanai vai nelielas noslodzes komerciālajos sporta klubos. SportsArt C535u ir iebūvēts state-of-the-art 3 x krāsu dot-matrix displejs ar personīgo CardioAdvisorTM (sirds ritma padomdevējs), lai precīzi Jūs informētu atbilstošo slodzei sirdsdarbību. 

SPORTSART

3-4 mēneši


Daudzums
24x
65,63 Eur

Pircēja plāns!

1 575,00 Eur

PIRKT

Atradi lētāk?

Atradi lētāk?

Iekopējiet saiti uz pašu produktu citā interneta veikalā, kur tā tiek piedāvāta par zemāku cenu. Mūsu darbinieki darīs visu iespējamo, lai piedāvātu jums vēl labāku cenu!VELOTRENAŽIERIS SPORTSART C535U


SportsArt Fitness jau 30 gadus ir viens no vadošajiem sporta aprīkojuma ražotājiem, kas vienmēr ir izcēlies ar savu modeļu eleganto dizainu un izturību. SportsArt Fitness ir pasaules vadošais fitnesa aprīkojuma ražotājs gan komerciālajā, gan mājas lietotāju segmentam. SportsArt Fitness produkcija tiek pārdota vairāk nekā 70 valstīs.

SportsArt Fitness Strength sērijas trenažieri piedāvā Jums nepārspējamu estētikas, inovāciju, pieejamo funkciju un precīzas biomehānikas apvienojumu.

Eiropas dizaina trenažiera modeļi uzlabos jebkuras telpas vizuālo noformējumu. Labākās pasaules detaļas un izmantotie materiāli - sniegs patiesu baudījumu pat visprasīgākam lietotājam.

SportsArt C535u ir perfekti piemērots mājas lietošanai vai nelielas noslodzes komerciālajos sporta klubos. SportsArt C535u ir iebūvēts state-of-the-art 3 x krāsu dot-matrix displejs ar personīgo CardioAdvisorTM (sirds ritma padomdevējs), lai precīzi Jūs informētu atbilstošo slodzei sirdsdarbību. 

SportsArt C535u darbībai nav nepieciešama elektroenerģija, tam ir iebūvēts ģenerātors, kas nodrošina dabai draudzīgu elektrības ražošanu.

SportsArt C535u tehniskās īpašības:

 • sēdeklis - plats, regulējams gan priekšpusē, gan aizmugurē
 • strāva - pašgenerējošs, nav nepieciešams ārējais elektrības avots
 • viegla "viena pieskāriena" vadība - izvēloties programmas, treniņa gaitas norise, galveno rādītāju monitorings
 • sēdekļa papildiespēja - ar papildus sēdekļa adapteri Jūs variet uzstādīt savu divriteņa sēdekli
 • savienojumi ar multimēdiju iekārtām

2 minutes

Power supply 2 minutes

Iekārtai nav nepieciešama ārējā elektrības padeve. Nepieciešamā enerģija datoram un pretestībai tiek radīta ar iebūvēta ģeneratora palīdzību, kas to saglabā akumulatorā. 

2 levels

Sēdekļa regulēšana 14 pozīcijas

Ērti sēdekļa regulēšanas rokturi kurus ir viegli aizsniegt, kamēr izmantojat trenažieri, lai nodrošinātu papildus komfortu jebkurā stāvoklī.

227 kg

Maksimālais lietotāja svars 180 kg

SportsArt trenažieriem ir īpaši izturīgi rāmji, izgatavoti no augstvērtīgiem materiāliem, tāpēc spēj izturēt līdz pat 180 kg svaru. Tie ir vieni no izturīgākajiem trenažieriem pasaulē.

Option

Sa Well+ Opcija

SA WELL + ™ ir viedtālruņa aplikācija un papildus opcija, ko var iebūvēt gandrīz katrā SPORTSART kardio mašīnā. Mašīna, kura aprīkota ar šādu funkciju var sazināties un nosūtīt treniņa datus uz lietotni. Izmantojot tālruņa lietotni jūs varat savākt jūsu treniņu datus, piemēram: attālumu, laiku, kalorijas, tempu, u.c. Jūs varat arī iestatīt savus personīgos dienas vai mēneša mērķus.


  Ražotājs SPORTSART
  Modelis C535U
  Garantija 2 metai, rėmui - 5 metai
  Veids Profesionāls
  Maksimālais lietotāja svars 180 kg
  Pretestības sistēma Magnētiskā
  Sirds darbības mērījums
  Barošanas avots Ģenerātors
  Pudeles turētājs
  Riteņi pārvietošanai
  Balansa kontrole
  Displeja veids LED
  Programmu skaits 11
  Pretestības līmenis 40
  Sirds ritma kontrole
  Krūšu siksna Iegādājams atsevišķi
  Svars 57 kg
  Izmēri (g x p x a) 116 x 58 x 143 cm
  Pulsa sensori uz stūres
  HRC (sirdsdarbības kontroles) programma 3
  Mērīšanas jauda vatos
  Grafiskais treniņa attēlojums
  Sirdsdarbības mērķis
  Pretestības sistēma Elektronisks
  Spararata svars 14 kg
  Virziena rokturis Vertikāls
  Regulējams sēdeklis Horizontāli un vertikāli
  Attēlo rādījumus lygis, laikas, atstumas, kalorijos, greitis, sūkiai per minutę, metabolizmas, pulsas, kardio zona, svorio metimo zona, Active zona

APMAKSA UN PIEGĀDE

 • 1. Piegādes veidi:
  Piegāde ar DPD kurjeru Piegāde ar TNT kurjeru Preces saņemšana VS-SPORT veikalā
 • 2. Apmaksas metodes:
  Apmaksa skaidrā naudā Apmaksa SEB Bankā Apmaksa DNB Bankā Apmaksa SWEDBANK Apmaksa MAXIMA veikalos Apmaksa ar PayPal Apmaksa ar priekšapmaksas rēķinu Apmaksa SVING Apmaksa ar Paysera
 • 3. Piegādes laiks: Preču piegāde 2 - 4 nedēļu laikā
 • 4. Vienkārša preču atgriešana 14 darba dienu laikā, izņemot gadījumus, kuri ir minēti Atgriešanas nosacījumos.
 • 5. Neatradāt atbildi uz savu jautājumu? Zvaniet mums +370 46 342400 vai sūtiet e-pastu: info.lv@vs-sport.lv.18 LĪDZĪGI PRODUKTI