Kāpēc VS - SPORT? Vienkārša preces atgriešana Tehniskā apkalpošana Ātra piegāde Bezmaksas piegāde Ērta apmaksa VAT

BATUTS EXIT Silhouette 244 cm

EXIT Silhouette 244 cm batuts ir moderns un ipaši dizainēts, kurš lieliski iederas Jūsu dārzā. Vilinošs un labas kvalitātes batuts par ļoti pievilcīgu cenu: laba kvalitāte pret cenas attiecību. Pēdējais eksemplārs no āras izstāžu zāles.

EXIT

1-3 darba dienas


Daudzums


115,00 Eur

299,00 Eur

PIRKT

Atradi lētāk?

Atradi lētāk?

Iekopējiet saiti uz pašu produktu citā interneta veikalā, kur tā tiek piedāvāta par zemāku cenu. Mūsu darbinieki darīs visu iespējamo, lai piedāvātu jums vēl labāku cenu!Šis produkts attiecas uz:
Ir noliktavā Ir noliktavā

BATUTS EXIT Silhouette 244 cm


 

Moderns dizians, kas iederas jebkurā dārzā

EXIT Silhouette ir izgatavots melnā matētā krāsā, ar spilktiem zaļo toņu akcentiem. Tas piedod batutam modernu un elegantu izskatu. Drošības tīkls ir attālināts no izliektajiem drošības stabiem, kas piešķir intersantu causpīdāmības efektu un nodrošina papildus drošību, jo bērni nevar sapīties tīklā. 


Inovatīvas funkcijas, kas nodrošinās papildus drošību Jūsu bērniem

Balsti ir izgatavoti ar labu apvalku, augstas kvalitātes drošības putas, kas samazina triecienus. Drošības josla ir 20mm bieza un 28,5 cm plata, kas efektīgi nosedz arī atsperes. Nodrošina pārklājumu starp atsperēm un malu, lai bērnu kājas nepieskartos atsperēm. 

Izturīgais rāvējslēdzējs kas pārklāts ar spilktu zaļo krāsu, noslēdz ieeju/izeju no batuta, lai negaidīti kritieni nebūtu cieti un sāpīgi, piezemējōties ārpus batuta. Maksimālais pieļaujamais svars šim batutam ir 50kg, bet ir testēts pie 400kg, tā kā par drošību nav jāuztraucas.

Atsperšanās kvalitāte, kas patiks gan Jums gan Jūsu bērniem

Ja Jūs meklējat batutu, kas nodrošina optimālu lēkšanas komfortu Jūsu bērniem, tad Exit Silhouette batuti ir piemēroti tieši Jums. Batutam ir 14 cm garas atsperes, kas nodrošina pietiekoši atsperšanās jaudu un optimālu komfortu, pat pēc vairāku gadu lietošanas. Batuta pamatnes rāmis ir cinkots un krāsots ar pulverkrāsu, kas nodrošina pret korozīju.

Atsevišķās rāmja detaļas ir savstarpēji bloķētas, lai tās neatvienotos kamēr kāds lēkā pa batutu. Papildus priekšrocība ir tā, ka Silhouette batuti ir ļoti viegli saliekami. Exit Silhouette batuti atbilsts visiem drošības standartiem – EN71. Drošība mums ir vissvarīgākā!

SVARĪGI! Pēdējais eksemplārs no āras izstāžu zāles. Ja ir kādi jautājumi lūdzu zvanīt +371 22052225 vai rakstiet uz info@vs-sport.lv. 

  Ražotājs Exit Toys
  Modelis Silhouette 244 cm
  Veids Atpūtai
  Maksimālais lietotāja svars 50
  Skersmuo 244 cm
  Aukštis 64 cm
  Spyruoklių skaičius 42
  Spyruoklių ilgis 140 mm
  Safety net height 164 cm
  Rāmis ø38x1.2mm
  Padding 28cm
  Padding thickness 20mm
  Ladder
  Shoebag
  Pole diameter x thickness (mm) 25,4 x 1,2
  Safety net pole protection PVC/PE

APMAKSA UN PIEGĀDE

 • 1. Piegādes veidi:
  Piegāde ar DPD kurjeru Piegāde ar TNT kurjeru Preces saņemšana VS-SPORT veikalā
 • 2. Apmaksas metodes:
  Apmaksa skaidrā naudā Apmaksa SEB Bankā Apmaksa DNB Bankā Apmaksa SWEDBANK Apmaksa MAXIMA veikalos Apmaksa ar PayPal Apmaksa ar priekšapmaksas rēķinu Apmaksa SVING Apmaksa ar Paysera
 • 3. Piegādes laiks: Preču piegāde 1-3 darba dienu laikā
 • 4. Vienkārša preču atgriešana 14 darba dienu laikā, izņemot gadījumus, kuri ir minēti Atgriešanas nosacījumos.
 • 5. Neatradāt atbildi uz savu jautājumu? Zvaniet mums +371 66163761 vai sūtiet e-pastu: info.lv@vs-sport.lv.1 LĪDZĪGI PRODUKTI