BUJ

Biežāk uzdotie jautājumi un atbildes.

1. Preces
2. Pasūtīšana
3. Piegāde
4. Maksājumi
5. Apkalpošana1. Preces

Vai preces ir autentiskas?

Vai jūsu zīmols ir oriģināls?


Jā, visi produkti, ko pārdodam, ir oriģināli un augstas kvalitātes. Mēs strādājam tikai ar uzticamiem un labi pazīstamiem ražotājiem pasaulē, kas var apliecināt preču kvalitāti un uzņemties atbildību par tiem.


Kāpēc pie Jums preces ir lētāk kā citur?

Mums ir vairāki piegādātāji (piem.- Adidas, Reebok, Cornilleau, Everlast, un citi.) kuriem esam pārstāvji Baltijas valstīs. Mēs pērkam preces bez starpniekiem, vairumā no Eiropas un Āzijas valstīm tieši no rūpnīcām, lai varam piedāvāt īpašas cenas.
Bez tam, mēs liekam uzsvaru uz pārdošanu tiešsaistē, tāpēc mums nerodas papildus izmaksas, lai uzturētu lielas komercplatības dažādās pilsētās.

Ko darīt, ja saņemta bojāta prece?

Lejupielādēt atgriešanas formu un aizpildiet to. Lūdzu, sūtiet to mums uz e-pastu info@vs-sport.lv Mēs būtu ļoti pateicīgi, ja jūs detalizēti raksturotu trūkumus un/vai pievienot attēlus, lai to pierādītu. Tas palīdzēs mums saprast, kas ir noticis, lai cik drīz vien iespējams nomainītu preci.

Vai preču cena ir apsriežama?


Saviem klientiem esam priecīgi piedāvāt vislabāko cenu. Ja jūs atradīsiet to pašu produktu lētāk pie cita mazumtirgotāja Latvijā, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu info@vs-sport.lv, un mēs centīsimies piedāvāt tādu pašu vai pat labāku cenu.

Kādi ir garantijas noteikumi?

Lasiet šeit


Kur es varu iepazīties ar garantijas laiku?
Jūs varat apskatīt izstrādājuma garantijas periodu, noklikšķinot uz produkta pārbaudes lodziņa sadaļā "RAKSTURLIELUMI".

2. Pasūtīšana


Kas ir "Rezervācija"?


Mēs iegādājamies preces tieši no rūpnīcas. Sakarā ar lieliem pasūtījuma apjomiem, preces reizēm jāgaida ilgāk, kamēr pasūtījums tiks sagatavots un nosūtīts mums. Tiklīdz mēs zinām piegādes dienu, tā pasūtījumam norādam aptuveno piegādes datumu. Tādā veidā, mūsu klientiem ir iespēja iepriekš pasūtīt jaunas preces, kuras tirgū parādīsies tikai pēc kāda laika.i


Vai varu atcelt savu pasūtījumu?


Jā. Jūs varat atcelt pasūtījumu, zvanot mums  pa tālruni +371 66163761 vai rakstot uz e-pastu info@vs-sport.lv. Atcerieties, ka nepieciešams norādīt savu pasūtījuma numuru.

3. Piegāde


Kad mans pasūtījums tiks piegādāts?


Vairāk nekā 80% no piedāvātajiem produktiem ir mūsu noliktavā. Tas nozīmē, ka mēs varam piegādāt tos uz jebkuru pilsētu Latvijā jau nākamajā dienā, ja maksājums tiek saņemts līdz pulksten 11:00, šie produkti tiek marķēti kā "ātra piegāde", un mēs esam apņēmušies tos piegādāt 48 stundu laikā no pirkuma brīža.
Citos gadījumos, preces aprakstā ir norāde par tās piegādes termiņu.

Uz ko attiecas bezmaksas preču piegāde?Bezmaksas piegādei ir trīs veidi:

Izvēloties preci, pie tās jābūt norādei par bezmaksas piegādi: 

Ja pasūtījuma kopējā summa ir 72 eur vai vairāk un svars nepārsniedz 30 kg, mēs piegādāsim to bez maksas uz pašapkalpošanās paku termināliem  visā Latvijā;

Ja pasūtījuma kopējā summa ir 145 eur vai vairāk un svars nepārsniedz 30 kg, mēs piegādāsim to bez maksas uz  pašapkalpošanās paku terminālu, vai Jūsu norādīto adresi, izmantojot kurjerpastu Kur atrodas Omniva pakomāti?

Ominva pakomātu adreses ir šeit - https://www.omniva.lv/privats/adreses.

Vai ir iespējams par preci maksāt vienai personai, bet piegādāt preci citai? Jā, izvēloties piegādes veidu, ievadiet personu, kurai vēlaties nosūtīt preci.

4. MaksājumiKas notiks, ja es izvēlos "maksājums saskaņā ar līgumu"?

Maksājums saskaņā ar līgumu "pakalpojums ir "pieejams tikai klientiem, ar kuriem mēs esam parakstījuši līgumu par īpašiem maksāšanas noteikumiem (atlikto maksājumu, maksājumus pa daļām, un tā tālāk.). Tātad, pirms atzīmējat šo maksājuma metodi, pārliecinieties, ka Jums ir minētais līgums ar UAB VS Sport. Pretējā gadījumā Jūsu pasūtījums tiks apstrādāts sistēmā kā "īpašs", un Jūs nesaņemsiet savas preces. Ja neesat pārliecināts, vai ir parakstīts šāds līgums, jautājiet mums pa tālruni +371 66163761 vai e-pastu info@vs-sport.lv.

5. Apkalpošana


Vai jūs piedāvājat "preču savākšanas" pakalpojumu?

Jā, mēs varam piedāvāt kravu savākšanas pakalpojumu. Dažiem produktiem, šis pakalpojums ir bez maksas, un tas ir minēts produkta aprakstā. Citos gadījumos par pakalpojuma cenu un nosacījumiem, lūdzu zvanīt. +371 66163761 vai e-pastu. info@vs-sport.lv.

Bojāts trenažieris, ko darīt?

Sazinieties ar VS-Sport.lv pa tālruni. +371 66163761 vai e-pastu info@vs-sport.lv.