Par Mums

VS SPORT UAB– specializēts sporta aprīkojuma vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības uzņēmums. Mēs piegādājam sporta aprīkojumu un inventāru, kā arī veicam sporta arēnu, sporta klubu, sporta zāļu un multifunkcionālu telpu pilnīgu aprīkošanu. Mūsu sporta preču internetveikals ir lielākais Lietuvā un piedāvā preces ar vairāk nekā 20000 nosaukumiem. Mēs strādājam no 2003. gada un esam VS-Grupas sastāvā, kas ir veikusi jaunākās sporta arēnu instalācijas gan Lietuvā, gan citās valstīs. UAB VIRKLUND SPORT ieguva 2010. gadā prestižo Gazeles balvu par straujāko gada uzņēmuma izaugsmi - 1407% un 12.25 mLt. VS-Grupai pieder arī vairākas VS-Fitness zīmola sporta zāles Lietuvā.

2007. gadā Virklund Sport uzstādīja un piegādāja skatītāju un sportistu sēdvietas, basketbola zāles aprīkojumu un basketbola multifunkcionālo segumu Šauļu Arēnai. Līdzīgs pakalpojums tika sniegts arī 2008. gadā Paņevežu CIDO arēnā, kā arī no 2009. - 2011. gadam Minskas arēnai un galvenajai Kauņas Žalgiris arēnai.

UAB "VS SPORT" prezentē savu trenažieru zīmolu VS-FITNESS. Šie trenažieri izceļas ar savu dizainu, ergonomiku un kvalitāti. Poduktus ievedam tieši no ražotāja, tāpēc varam nodrošināt viszemākās cenas un perfektu kvalitāti.

Cita UAB "VS SPORT" preču grupa ar nosaukumu VS-COURT sastāv no basketbola, futbola, tenisa laukumu aprīkojuma un inventāra, ieskaitot solus.

Mēs pārstāvam pasaulē atzītākos zīmolus:

EVERLAST (ASV) - pasaulē slavenākais boksa aprīkojuma ražotājs.

CORNILLEAU (Francija) - viens no pasaulē atzītākajiem un slavenākajiem galda tenisa galdu un aprīkojuma ražotājiem.

NAUTRONIC (Dānija) - viens no pasaulē zināmajiem tablo ražotājiem.

CONNOR (ASV) - viens no lielākajiem sporta zāļu grīdas seguma ražotājiem.

SPORT COURT (ASV) - Līderis plastmasas pārklājumu ražošanā.

ELEIKO (Zviedrija) - Nr. 1 pasaulē svarcelšanas aprīkojumā.

LIMONTA (Italija) - pasaules līderis sintētiskās kūdras inovācijās.

IRWINE SEATING/TELESCOPICS (ASV) - tribīņu sēdvietu ražošanas gigants.

PORTER (ASV) - viens no lielākajiem basketbola aprīkojuma un iekārtu ražotājiem.

SPORTSART (Taivāna) - jau 30-o gadu nosaka jaunus kvalitātes standartus spota aprīkojuma ražošanā.

Un arī: BODYCRAFT, REEBOK, HASPO, MANFRED HUCK, PERROT, SPORTSYSTEM, BOEN, POLANIK, BERTELE, LISKI, SCHAEPER, INSPORT, DECOTURF, BJ-JOINTING, KUEBLER SPORT, INFINITI, SPORTOP u.c.


Jauni produkti