Kāpēc VS - SPORT? Vienkārša preces atgriešana Tehniskā apkalpošana Ātra piegāde Bezmaksas piegāde Ērta apmaksa VAT

ELIPTISKAIS TRENAŽIERIS SPORTSART E835

SportsArt Fitness - viens no vadošajiem ražotājiem sporta aprīkojuma rūpniecībā. Jau 30 gadus veido dizainu un ražo vienus no labākajiem pasaules trenažieriem. Sportsart piedāvā augstas kvalitātes spēka un kardio trenažierus.

SPORTSART

1-3 darba dienas


Daudzums
24x
79,87 Eur

Pircēja plāns!

1 916,85 Eur

Atlaide 35%

2 949,00 Eur

PIRKT

Atradi lētāk?

Atradi lētāk?

Iekopējiet saiti uz pašu produktu citā interneta veikalā, kur tā tiek piedāvāta par zemāku cenu. Mūsu darbinieki darīs visu iespējamo, lai piedāvātu jums vēl labāku cenu!Šis produkts attiecas uz:
Ir noliktavā Ir noliktavā

ELIPTISKAIS TRENAŽIERIS SPORTSART E835


Kā visiem SportsArt profesionālās sērijas trenažieriem un skrejceļiem, arī SportsArt E835 Eliptiskajā trenažierī ir iekļauts My Flex sistēma, kas vienmēr nodrošina komfortablu soli un pat pie lielas slodzes nezaudē elastīgumu. My Flex pedāļu sistēma nodrošina, ka SportsArt E835 Eliptiskais trenažieris piemēro pedāļa elastīgumu, automātiski nosakot lietotāja svaru.

 

SPORTSART Eliptical E835 īpašības:

 • 46 – 63 ar rokas vadību maināmais soļa garums ļauj lietotājam piemērot ierīci lietošanai, kas vislabāk atbilst lietotāja fiziskajām spējām un treniņu veidam.
 • ZoneTrainer sirds darbības telemetrija un sirds darbības biežuma programma ļauj lietotājam trenēties daudz efektīvāk nepārslogojot sirdi.
 • MyFlex pedāļu sistēma nodrošina soļa elastīgumu pat lielas slodzes treniņos.
 • E835 ir iebūvēts viegli lietojams LCD displejs ar diodēm, kas treniņus ar šo modeli padara atraktīvus un viegli pārskatāmus.
2 minutes

Power supply 2 minutes

Iekārtai nav nepieciešama ārējā elektrības padeve. Nepieciešamā enerģija datoram un pretestībai tiek radīta ar iebūvēta ģeneratora palīdzību, kas to saglabā akumulatorā. 


Back wheel drive

Aizmugures piedziņas konstrukcija

Tikai SportsArt izmanto viengabala rāmja konstrukciju savām iekārtām. Tas ir dārgs risinājums, taču nodrošina daudz lielāku izturību.

45 - 73 cm

Soļa garums 46-65 cm

Tas var piedāvāt 40 pretestības līmeņus. SportsArt konstrukcijas risinājumi palīdz vienkāršot treniņu un nodrošina ērtāko pozīciju. Vari-Stride™ programma automātiski pieregulē soļa garumu, kas palīdz labāku rezultātu sasniegšanā.

227 kg

Maksimālais lietotāja svars 180 kg

SportsArt trenažieriem ir īpaši izturīgi rāmji, izgatavoti no augstvērtīgiem materiāliem, tāpēc spēj izturēt līdz pat 180 kg svaru. Tie ir vieni no izturīgākajiem trenažieriem pasaulē.

Option

Sa Well+ Opcija

SA WELL + ™ ir viedtālruņa aplikācija un papildus opcija, ko var iebūvēt gandrīz katrā SPORTSART kardio mašīnā. Mašīna, kura aprīkota ar šādu funkciju var sazināties un nosūtīt treniņa datus uz lietotni. Izmantojot tālruņa lietotni jūs varat savākt jūsu treniņu datus, piemēram: attālumu, laiku, kalorijas, tempu, u.c. Jūs varat arī iestatīt savus personīgos dienas vai mēneša mērķus.


MyFlex Plus™

Amortizācija MyFlex Plus™

Termoplastisko spilvenu sistēma samazina slodzi uz locītavām līdz pat 3 reizes, atkarībā no lietotāja svara. Tā ir šīs sistēmas 2. paaudze, kuru esam padarījuši par 30% efektīvāku.

  Ražotājs SPORTSART
  Modelis E835
  Garantija 2 years, frame - 5 years
  Veids Profesionāls
  Maksimālais lietotāja svars 180 kg
  Pretestības sistēma Magnētiskā
  Sirds darbības mērījums
  Barošanas avots Ģenerātors
  Pudeles turētājs
  Riteņi pārvietošanai
  Balansa kontrole
  Displeja veids DOT MATRIX + LED
  Programmu skaits 11
  Pretestības līmenis 40
  Sirds ritma kontrole
  Krūšu siksna Iegādājams atsevišķi
  Svars 123 kg
  Izmēri (g x p x a) 202 x 79 x 173 cm
  Soļa garums 46 - 65 cm, manuāli regulējams
  Pulsa sensori uz stūres
  HRC (sirdsdarbības kontroles) programma 3
  Pretestības sistēma Elektronisks
  Attēlo rādījumus pulsas, kardio zona, svorio metimo zona, Active zona, kalorijos, lygis, laikas, atstumas, žingsniai/min, žingsnių ilgis, viso žingsnių, energija vatais.

APMAKSA UN PIEGĀDE

 • 1. Piegādes veidi:
  Piegāde ar DPD kurjeru Piegāde ar TNT kurjeru Preces saņemšana VS-SPORT veikalā
 • 2. Apmaksas metodes:
  Apmaksa skaidrā naudā Apmaksa SEB Bankā Apmaksa DNB Bankā Apmaksa SWEDBANK Apmaksa MAXIMA veikalos Apmaksa ar PayPal Apmaksa ar priekšapmaksas rēķinu Apmaksa SVING Apmaksa ar Paysera
 • 3. Piegādes laiks: Preču piegāde 1-3 darba dienu laikā
 • 4. Vienkārša preču atgriešana 14 darba dienu laikā, izņemot gadījumus, kuri ir minēti Atgriešanas nosacījumos.
 • 5. Neatradāt atbildi uz savu jautājumu? Zvaniet mums +371 66163761 vai sūtiet e-pastu: info.lv@vs-sport.lv.9 LĪDZĪGI PRODUKTI