Kāpēc VS - SPORT? Vienkārša preces atgriešana Tehniskā apkalpošana Ātra piegāde Bezmaksas piegāde Ērta apmaksa VAT

MIGHTY URETĀNA FIKSĒTA SVARA STANGA 10-45 KG

MIGHTY fiksētā svara stienis ar dizainisku un izturīgu uretāna pārklājumu. Neplaisās un nebojās citu aprīkojumu. 

MIGHTY

1-3 darba dienas


Daudzums

Items left:5

110,50 Eur

Atlaide 50%

221,00 Eur

PIRKT

Šis produkts attiecas uz:
Ir noliktavā Ir noliktavā

MIGHTY URETĀNA FIKSĒTA SVARA STANGA 10-45 KG


CIETS NERŪSĒJOŠĀ TĒRAUDA MATERIĀLS

Mighty uretāna fiksētā svara stienis ir veidots no nerūsējošā tērauda, tādejādi iegūstam labi balansētu un precīzu svaru, kā arī tas nodrošīna, ka neplaisās, neplīsīs vai neatskrūvēsies, jo nav savienojumi.

URETĀNA PĀRKLĀJUMS

Uretāns ir UV staru, karstumu un nodilumu izturīgs, un nav nekādas specifiskas smakas. Tas neplaisā un nenoberžas. Izturīgais poliuretāns  ir divreiz izturīgāks par gumīju, un visu laiku izskatās kā jauns, kalpo daudz ilgāk. 

PATENTĒTS DIZAINS

Patentētais funkcionālais dizains nodrošina maksimālu izturību, vieglu lietošanu un rada pieradumu pie ērtajām hantelēm. Mēs pozicionējam sevi, kā kompāniju, kas vēlas sporta zālēm sniegt labāko aprīkojumu, par pieņemamām izmaksām. Produkts ir radīts ir ES un patentēts Internacionāllajā pētniecības centrā. 

INNOVATĪVAS ĪPAŠĪBAS

Iestrādātais Mighty logo un svara apzīmējums, ne tikai ir dizaina elements, bet garantē arī izturību, ka uzraksti nenodils.  Divi rokturi un noapaļotas satvērienu vietas, svaru diski neiestrēgs uz svaru stieņa, šie uzlabojumi padara visu procesu daudz vieglāku un patīkamāku. Pārbaudīts pie lielas slodzes, izgatavotas, lai izturētu profesionālai lietošanai sporta zālēs u.c.

 


APMAKSA UN PIEGĀDE

  • 1. Piegādes veidi:
    Piegāde ar TNT kurjeru
  • 2. Apmaksas metodes:
    Apmaksa skaidrā naudā Apmaksa SEB Bankā Apmaksa DNB Bankā Apmaksa SWEDBANK Apmaksa MAXIMA veikalos Apmaksa ar PayPal Apmaksa ar priekšapmaksas rēķinu Apmaksa SVING Apmaksa ar Paysera
  • 3. Piegādes laiks: Preču piegāde 1-3 darba dienu laikā
  • 4. Vienkārša preču atgriešana 14 darba dienu laikā, izņemot gadījumus, kuri ir minēti Atgriešanas nosacījumos.
  • 5. Neatradāt atbildi uz savu jautājumu? Zvaniet mums +370 46 342400 vai sūtiet e-pastu: info@vs-sport.lt.2 LĪDZĪGI PRODUKTI