Kāpēc VS - SPORT? Vienkārša preces atgriešana Tehniskā apkalpošana Ātra piegāde Bezmaksas piegāde Ērta apmaksa VAT

MIGHTY GUMIJOTĀS HANTELES 2x1-60 kg

Gumijota vienas rokas hantele MIGHTY. Šīs hanteles ass ir noklāta ar hromu un saķeres daļas ass ir apvilkta ar pretslīdes iesēdumu,  lai nodrošinātu treniņu laikā lielāku stabilitāti. Disku svars ir atzīmēts un disku virsma ir gumijota.

Šīs MIGHTY hanteles ir piemērotas intensīviem fitnesa treniņiem mājās un komerciālajās vingrošanas zāles. 

MIGHTY

1-3 darba dienas


Daudzums

Items left:12

3,80 Eur

Atlaide 50%

7,60 Eur

PIRKT

Šis produkts attiecas uz:
Ir noliktavā Ir noliktavā

MIGHTY GUMIJOTĀS HANTELES 2x1-60 kg
Krāsas izvēle

Varam pielāgot klienta vajadzībām vēlamo krāsu, kas iederas tiešu Jūsu sporta zāles dizianā. 

Plašāka svaru dažādības izvēle. 

Hantelēm ir jānodrošina iespēja, lai jebkurš, kurš vēlas darboties ar brīvajiem svariem, varētu sev atrast vēlamo svaru. Ir svarīgi, lai hanteles būt piemērotas profesionāliem lielā svara cilātājiem, kā arī tiko sākušiem, un arī tiem, kas ir pa vidu. Mighty ir viens no retajiem, kas piedāvā lielu hanteļu svaru dažādību. Hanteles ir pieejamas no 1kg līdz 60 kg (1-10 kg hantelēm svars palielinās pa 1kg, 10-35 kg hantelēm svara pieaugums katrai nākošajai ir 2,5 kg un 35-60 kg svara pieaugums katrai nākamai ir 5kg). 

CIETS NERŪSĒJOŠĀ TĒRAUDA MATERIĀLS

Mighty hanteles ir veidotas no nerūsējošā tērauda, tādejādi iegūstam labi balansētas un precīza svara hanteles, kā arī tas nodrošīna, ka hanteles neplaisās, neplīsīs vai neatskrūvēsies, jo nav savienojumi. 

100% TĪRA GUMĪJA

Pārklātas ar biezu gumijas slāni, kas īpašā veidā uzklāts uz hantelēm. Gumīja nav līmēta, kas novērš iespēju gumījai atlīmēties. Tiek izmantota 100% tīra gumīja, kas ir daudz izturīgāka kā citu veidu gumījas, un nav arī nekādu smaku. 

PATENTĒTS DIZAINS

Patentētais funkcionālais dizains nodrošina maksimālu izturību, vieglu lietošanu un rada pieradumu pie ērtajām hantelēm. Mēs pozicionējam sevi, kā kompāniju, kas vēlas sporta zālēm sniegt labāko aprīkojumu, par pieņemamām izmaksām. Produkts ir radīts ir ES un patentēts Internacionāllajā pētniecības centrā. 

INOVATĪVAS ĪPAŠĪBAS

Poliuretans veidotais Mighty logo un svara apzīmējumi, ne tikai piedod stilīgu izskatu, bet arī nodrošina maksimālu izturību. Taisnais rievotais hroma rokturis nodrošina drošu un ērtu saķeri, lai treniņš būtu drošs un patīkams. Testēts lielas slodzes apstākļos, kas nozīmē, ka ir lieliski piemēroti komercālai lietošanai - sporta zālēm ar lielu apmeklētāju plūsmu. 


APMAKSA UN PIEGĀDE

  • 1. Piegādes veidi:
    Piegāde ar DPD kurjeru Piegāde ar TNT kurjeru Preces saņemšana VS-SPORT veikalā Piegāde uz Omniva pakomātu
  • 2. Apmaksas metodes:
    Apmaksa skaidrā naudā Apmaksa SEB Bankā Apmaksa DNB Bankā Apmaksa SWEDBANK Apmaksa MAXIMA veikalos Apmaksa ar PayPal Apmaksa ar priekšapmaksas rēķinu Apmaksa SVING Apmaksa ar Paysera
  • 3. Piegādes laiks: Preču piegāde 1-3 darba dienu laikā
  • 4. Vienkārša preču atgriešana 14 darba dienu laikā, izņemot gadījumus, kuri ir minēti Atgriešanas nosacījumos.
  • 5. Neatradāt atbildi uz savu jautājumu? Zvaniet mums +370 46 342400 vai sūtiet e-pastu: info@vs-sport.lt.