Kāpēc VS - SPORT? Vienkārša preces atgriešana Tehniskā apkalpošana Ātra piegāde Bezmaksas piegāde Ērta apmaksa VAT

MIGHTY URETĀNA HANTELES 2x50 kg

MIGHTY Uretāna hanteles no 1 - 60 kg. Hanteles ass ir noklāta ar hroma pārklājumu un satveršanas daļa ir īpaši veidota ar pretslīdēšanas tekstūru, lai nodrošinātu stabilitāti un drošību treniņa laikā. 

MIGHTY

1-3 darba dienas


Daudzums

Items left:124x
11,52 Eur

Pircēja plāns!

276,50 Eur

Atlaide 50%

553,00 Eur

PIRKT

Šis produkts attiecas uz:
Ir noliktavā Ir noliktavā

MIGHTY URETĀNA HANTELES 2x50 kg
CIETS NERŪSĒJOŠĀ TĒRAUDA MATERIĀLS

Mighty hanteles ir veidotas no nerūsējošā tērauda, tādejādi iegūstam labi balansētas un precīza svara hanteles, kā arī tas nodrošīna, ka hanteles neplaisās, neplīsīs vai neatskrūvēsies, jo nav savienojumi.

URETĀNA PĀRKLĀJUMS

Uretāns ir UV staru, karstumu un nodilumu izturīgs, un nav nekādas specifiskas smakas. Tas neplaisā un nenoberžas. Izturīgais poliuretāns  ir divreiz izturīgāks par gumīju, un visu laiku izskatās kā jauns, kalpo daudz ilgāk. 

PLAŠĀKA SVARU DAŽĀDĪBAS IZVĒLE. 

Hantelēm ir jānodrošina iespēja, lai jebkurš, kurš vēlas darboties ar brīvajiem svariem, varētu sev atrast vēlamo svaru. Ir svarīgi, lai hanteles būt piemērotas profesionāliem lielā svara cilātājiem, kā arī tiko sākušiem, un arī tiem, kas ir pa vidu. Mighty ir viens no retajiem, kas piedāvā lielu hanteļu svaru dažādību. Hanteles ir pieejamas no 1kg līdz 60 kg (1-10 kg hantelēm svars palielinās pa 1kg, 10-60 kg hantelēm svara pieaugums katrai nākošajai ir 2,5 kg).

PATENTĒTS DIZAINS

Patentētais funkcionālais dizains nodrošina maksimālu izturību, vieglu lietošanu un rada pieradumu pie ērtajām hantelēm. Mēs pozicionējam sevi, kā kompāniju, kas vēlas sporta zālēm sniegt labāko aprīkojumu, par pieņemamām izmaksām. Produkts ir radīts ir ES un patentēts Internacionāllajā pētniecības centrā.

INOVATĪVAS ĪPAŠĪBAS

Poliuretans veidotais Mighty logo un svara apzīmējumi, ne tikai piedod stilīgu izskatu, bet arī nodrošina maksimālu izturību. Taisnais rievotais hroma rokturis nodrošina drošu un ērtu saķeri, lai treniņš būtu drošs un patīkams. Testēts lielas slodzes apstākļos, kas nozīmē, ka ir lieliski piemēroti komercālai lietošanai - sporta zālēm ar lielu apmeklētāju plūsmu.

DIMANTA SATVĒRIENS

Dimanta satvēriena textūra nodrošina labāku satveršanu un stabilitāti izpildot viss dažādākos un sarežģītākos vingrinājumus.


APMAKSA UN PIEGĀDE

  • 1. Piegādes veidi:
    Piegāde ar DPD kurjeru Piegāde ar TNT kurjeru Preces saņemšana VS-SPORT veikalā Piegāde uz Omniva pakomātu
  • 2. Apmaksas metodes:
    Apmaksa skaidrā naudā Apmaksa SEB Bankā Apmaksa DNB Bankā Apmaksa SWEDBANK Apmaksa MAXIMA veikalos Apmaksa ar PayPal Apmaksa ar priekšapmaksas rēķinu Apmaksa SVING Apmaksa ar Paysera
  • 3. Piegādes laiks: Preču piegāde 1-3 darba dienu laikā
  • 4. Vienkārša preču atgriešana 14 darba dienu laikā, izņemot gadījumus, kuri ir minēti Atgriešanas nosacījumos.
  • 5. Neatradāt atbildi uz savu jautājumu? Zvaniet mums +370 46 342400 vai sūtiet e-pastu: info@vs-sport.lt.1 LĪDZĪGI PRODUKTI