Kāpēc VS - SPORT? Vienkārša preces atgriešana Tehniskā apkalpošana Ātra piegāde Bezmaksas piegāde Ērta apmaksa VAT

SKREJCELIŅŠ SPORTSART T645L

SportsArt piedāvā skrejceļus ar izturīgiem rāmjiem ar ļoti stabilu platformu, Energy Smart ™ gaidīšanas funkciju un plašu displeju un treniņu programmu klāstu. Skrejceļš ir ar automātisku eļļošanas sistēmu, tāpēc jums nav jāuztraucas par tā uzturēšanu!

SPORTSART

1-3 darba dienas


Daudzums
24x
111,07 Eur

Pircēja plāns!

2 665,65 Eur

Atlaide 35%

4 101,00 Eur

PIRKT

Atradi lētāk?

Atradi lētāk?

Iekopējiet saiti uz pašu produktu citā interneta veikalā, kur tā tiek piedāvāta par zemāku cenu. Mūsu darbinieki darīs visu iespējamo, lai piedāvātu jums vēl labāku cenu!Šis produkts attiecas uz:
Ir noliktavā Ir noliktavā

SKREJCELIŅŠ SPORTSART T645L


SportsArt ir daļa no fitnesa industrijas jau 30 gadus un turpina noteikt standartus. Ar simtiem inovāciju tehnoloģiju patentu, kā piemēram ICARE™ un ECO-POWR™, SportsArt ir vadošais zaļā fitnesa partneris, attīstot produktus, kas ir noderīgi, lai atjaunotu un uzturēt dzīvību. Viņu mērķis ir radīt ekoinovācijas, unikālu dizainu un zaļās ražošanas izcilību, lai nodrošinātu fitnesa tirgū labākos, augstākās kvalitātes produktus.

Pateicoties tā izturībai, uzticamībai un labajai cenas/kvalitātes attiecībai, Eiropā jau tiek lietoti vairāk kā 20 000 mūsu kardio trenažieri. SportsArt kardio trenažieri ir atrodami arī armijas un ugunsdzēsēju vienību lietošanā. Lai karavīri un ugunsdzēsēji ar 20 kg uzkabi varētu trenēties uz mūsu skrejceļiem, mēs izmantojam īpašus risinājumus: skrejceļa materiālā tiek izmantots kevlārs, automātiska mehānismu eļļošana, rāmja konstrukcijai izmantota aukstās lodēšanas metode. SportsArt pirmais nozarē ievieš ekoloģiskos skrejceļu motorus ECO-POWR™ kuri ietaupa līdz 34% elektroenerģijas, salīdzinot ar citiem ražotājiem. Energy Smart™ ir vēl viena tehnoloģija, kas ietaupa elektroenerģiju sporta klubiem. Katrs skrejceļš, kurš aprīkots ar Energy Smart™ pārslēdzas gaidīšanas režīmā, ja kādu laiku netiek izmantots. Tas ir īpaši noderīgi, ja sporta klubā nav ļoti daudz apmeklētāju. Energy Smart™ ir pilnībā programējams, atkarībā no klienta vajadzībām.

SportsArt Status Series premium pilnībā komerciālā kardio sērija turpina industrijas augstos standartus, unikālo dizainu un biomehānikas izcilību. Mūsu uzticamā, rūpnieciskās kvalitātes ražošana nodrošina to, ka katra izgatavotā iekārta ilgstoši izturēs jebkurus komerciālas lietošanas apstākļus.

T645L ir vienkāršākais, bet ļoti izturīgs un tehniski moderns SportsArt skrejceļš. To piedzen Eco-Powr motors ar 4 ZS vidējo jaudu. Tā maksimālā jaudi ir 6 ZS. Motors ir pietiekoši spēcīgs, lai sāktu darboties ar zemāko ātrumu savā klasē, tikai 0,2km/h. Pateicoties zemajam starta ātrumam un elastomera polsterējumam, skrejceļš var tikt izmantots rehabilitācijas centros. To ir tik neticami viegli izmanot, ka nav nepieciešama nekāda kluba personāla palīdzība. Tam ir pašam sava kontrole un automātiska apkope. Skrejceļs pats ziņo personālam, ja ir kāds defekts, tā darba stundas, noskrējienu un citu informāciju. Iebūvēta HR standart un Polar HR uztveršana. Ātrā starta funkcija katrai programmai.

LED displejs:

 • ActivZone icona
 • Kardio konsultatīvais displejs

Paziņojumi:

 • līmenis, laiks, attālums, kalorijas, kal/h, METS, ātrums, level, time, distance, calories, cal/hr, METS, speed, temps, slīpums un aktuālais Pulss.

Savienojamība:

 • CSAFE ports (standarta)
 • Austiņu ligzda ar iebūvētu skaļuma kontroli (x2)
 • USB ports (x2) ierīču uzlādei
 • iPod, iPhone 30-pin spraudnis (pēc izvēles)
 • SA WELL+ treniņu uzskaites funkcija (izvēles)
24 km/h

Maksimālais ātrums 20 km/h

Pateicoties elektriskās kustības plūsmas kontrolei, skrejceļš pastāvīgi pārvalda ātrumu un nodrošina, ka tas nemainās pat pie maksimālās vērtības.


-3% to +15%

Slīpums 0% līdz +15%

Pateicoties īpašam motoram, skriešanas virsmu var pacelt pozitīvā slīpumā.


56/161 cm

Skriešanas virsma 55 x 155 cm

Liela josta sniedz plašu skriešanas telpu un ir izgatavota no oglekļa-auduma, zemas berzes materiāla, kas ir izturīgs pret statisko strāvu uzkrāšanos.Lielāks un labāks skrējēju drošībai. Skrējējam pēc treniņa vai ārkārtas situācijā būtu jāspēj nostāties ar pēdu uz platajiem pakāpieniem. Arī šis skrejceliņš ir ar automātiskās eļļošanas sistēmu, tāpēc jums nav jāuztraucas par tā uzturēšanu!


5 KM

Eco-Powr 4 HP

Eco-Powr otrās paaudzes intelidrive ir mūsu jaunākie dzinēji, kas darbina visus mūsu skrejceļus. Jaunākās tehnoloģijas un izmantotie materiāli paaugstina efektivitāti par 34%. Tas nozīmē zemus enerģijas rēķinus un, ka mēs rūpējamies par mūsu dabu. Tie arī ir bez problēmām, un ar ļoti vienkāršu uzturēšanu.  


MyFlex Plus™

Amortizācija MyFlex Plus™

Termoplastiskā amortizācijas sistēma samazina slodzi uz locītavām pat 3 reizes atkarībā no skrējēja svara. Tas ir otrās paaudzes sistēma, kas paaugstina efektivitāti 30%. Tas tiek izmantots priekšā un aizmugurē. Katram skrejceļam ir optimāla kāju pozīcija skriešanai - sweet spot.


0,2 km/h

Minimālais ātrums 0,2 km/h

Tā ir tehnoloģija, kas paredzēta invalīdiem vai cilvēkiem, kuriem ir kustību ierobežojumi. Vājākiem motoriem ir nosliece pārkarst šādā ātrumā, parasti starta ātrums skrejceļiem ir 0,8 km/h. Šis parametrs motora jaudas un kvalitātes mērījums. Jo zemāks sākotnējais ātrums, jo labāks motors.


227 kg

Maksimālais lietotāja svars 205 kg

SportsArt trenažieriem ir ļoti stiprs rāmis, izgatavots no izturīgiem materiāliem. Tas ir iemesls, kāpēc tas var izturēt svaru līdz 205 kg. Šie ir vieni no visizturīgākajiem skrejceļiem pasaulē.


Option

Sa Well+™ Option

SA WELL + ™ ir viedtālruņa aplikācija un papildus opcija, ko var iebūvēt gandrīz katrā SPORTSART kardio mašīnā. Mašīna, kura aprīkota ar šādu funkciju var sazināties un nosūtīt treniņa datus uz lietotni. Izmantojot tālruņa lietotni jūs varat savākt jūsu treniņu datus, piemēram: attālumu, laiku, kalorijas, tempu, u.c. Jūs varat arī iestatīt savus personīgos dienas vai mēneša mērķus.  Ražotājs SPORTSART
  Modelis T645-LED
  Garantija 2 years, motor - 10 years, frame - 5 years, cushioning - 7 years
  Veids Profesionāls
  Maksimālais lietotāja svars 205 kg
  Sirds darbības mērījums
  Barošanas avots AC
  Pudeles turētājs
  Riteņi pārvietošanai
  Displeja veids LED
  Programmu skaits 27
  Sirds ritma kontrole
  Krūšu siksna Iegādājams atsevišķi
  Svars 137 kg
  Izmēri (g x p x a) 212 x 98 x 144 cm
  Pulsa sensori uz stūres
  HRC (sirdsdarbības kontroles) programma 5
  Sirdsdarbības mērķis
  Pretestības sistēma Elektronisks
  Nepieciešama apkope Automātiskās eļļošanas sistēma
  Motora jauda 4 AG
  Ātrums 0,2 - 20 km/h
  Automātiskais slīpums
  Skriešanas laukuma izmērs 56 x 161 cm
  Drošības atslēga
  Slīpuma augstums 0-15%
  Attēlo rādījumus Workout time, elapsed time, remaining time, calories, METS, watt, cal/hr, distance, pace, speed, incline, channel, volume, heart rate.

APMAKSA UN PIEGĀDE

 • 1. Piegādes veidi:
  Piegāde ar DPD kurjeru Piegāde ar TNT kurjeru Preces saņemšana VS-SPORT veikalā
 • 2. Apmaksas metodes:
  Apmaksa skaidrā naudā Apmaksa SEB Bankā Apmaksa DNB Bankā Apmaksa SWEDBANK Apmaksa MAXIMA veikalos Apmaksa ar PayPal Apmaksa ar priekšapmaksas rēķinu Apmaksa SVING Apmaksa ar Paysera
 • 3. Piegādes laiks: Preču piegāde 1-3 darba dienu laikā
 • 4. Vienkārša preču atgriešana 14 darba dienu laikā, izņemot gadījumus, kuri ir minēti Atgriešanas nosacījumos.
 • 5. Neatradāt atbildi uz savu jautājumu? Zvaniet mums +371 66163761 vai sūtiet e-pastu: info.lv@vs-sport.lv.3 LĪDZĪGI PRODUKTI